0118 569191

Welkom

Welkom op de website van Primas-scholengroep, de vereniging voor christelijk basisonderwijs in de gemeente Veere en Noord-Beveland.

Onze vereniging telt acht Primas-basisscholen en twee Samenwerkingsscholen Veerse Stijl samen met Archipelscholen!
De Lispeltuut te Oostkapelle en De Magdalon te Veere.

Op onze scholen staat het kind centraal en wordt er vanuit onze christelijke levensvisie onderwijs van Prima(s) kwaliteit geboden.

Onze scholen

 

De Schute

0118 556133
schute@primas-scholengroep.nl
www.deschute.nl
Schuitvlotstraat 10
4373 AK Biggekerke

 

 

De Bergpadschool

0118  596116
bergpad@primas-scholengroep.nl
www.bergpadschool.nl
Bergpad 1
4364 BZ Grijpskerke

 

 

De Wegwijzer

0118 596106
wegwijzer@primas-scholengroep.nl
www.cbswegwijzer.nl
Wilgenlaan 12
4353 AN Serooskerke

 

 

De Kamperschouw

0113 376116
kamperschouw@primas-scholengroep.nl
www.dekamperschouw.nl
Nieuwstraat 32
4493 BD Kamperland

 

 

’t Klinket

0118 556126
klinket@primas-scholengroep.nl
www.cbsklinket.nl
Tramstraat 36
4371 BX Koudekerke

 

 

De Lispeltuut

Samenwerkingsschool Veerse Stijl
Archipel – Primas

0118 586191
lispeltuut@archipelscholen.nl
www.lispeltuut.net
Torenstraat 29
4356 BG Oostkapelle

 

 

De Magdalon

Samenwerkingsschool Veerse Stijl
Primas-Archipel

0118 506021
magdalon@primas-scholengroep.nl
www.magdalon.nl
Wijngaardstraat 8
4351 AP Veere

 

 

De Goede Polder

0118  596099
goedepolder@primas-scholengroep.nl
www.goedepolder.nl
Nieuwstraat 39
4354 AV Vrouwenpolder

 
 

 

De Lichtstraal

0118  576025
lichtstraal@primas-scholengroep.nl
www.cbsdelichtstraal.nl
Europaplein 10

4361 CP Westkapelle

 

 

 

Het Paalhoofd

0118 566116
paalhoofd@primas-scholengroep.nl
www.cbswillibrordus.nl
Westkapelseweg 24a
4374 BB Zoutelande

 

 

 

 

 

Neem contact op met ons